Атласний навігатор ІСГЕО

ІСГео є однією з провідних компаній на ринку України в сфері картографічного забезпечення і створення електронних карт. Багаторічний досвід допоміг створити оптимальне рішення для швидкої підготовки і побудови картографічної інформації.

Айсбергом нашої діяльності є певна атласна інфраструктура, що повинна функціонувати тривалий час в умовах швидкої зміни інформаційних технологій (ІТ) та забезпечувати створення, підтримку та розвиток цілого сімейства атласів. Атласний навігатор - це фактично навігатор по Атласній інфраструктурі. Кожен Атлас створений як цілісний, комплексний, гармонійний продукт, а не як розрізнений набір окремих карт. Атласний навігатор має перелік відмінностей і переваг:

 1. Забезпечення максимально можливої якості сприйняття електронних карт.
 2. Надання користувачу додаткових можливостей у порівнянні з паперовими картами.
 3. Забезпечення сучасними засобами обчислювальної техніки.
 4. Обов'язкові технічні передумови для подальшого розвитку Атласів:
  • доповнення новими видами інформації;
  • підготовка друкованої версії;
  • забезпечення можливості публікації карт в мережі Інтернет;
  • випуск чотиримовної версії Атласного Навігатора.
 5. Невисока вартість кінцевого продукту, зумовлена призначенням Атласу для широкого використання.

Компанія ІСГЕО створила наступні Атласні рішення:

 1. Національний атлас України, 2 видання, 2007, 2010 р.
 2. Атлас радіоактивного забруднення України (диск, друкований), 3 видання,  2002 р., 2008 р.,  2011 р.
 3. Публікація: «Всеукраїнський перепис населення: історичні, методологічні, соціальні, економічні, етнічні аспекти», http://2001.ukrcensus.gov.ua/publications/#p16.
 4. «Кількість та територіальне розміщення населення України», 2003 р.
 5. 1 ENVREG: «Вирішення питань реабілітації територій та вторинних медичних наслідків Чорнобильської Катастрофи» (надання даних по регіонам: Житомирська, Рівненська обл.), електронне видання на CD, 2001 р.
 6. 2 ENVREG: «Вирішення питань реабілітації територій та вторинних медичних наслідків Чорнобильської Катастрофи» (результати 15 пілотних проектів, територія України), електронне видання на 4-x CD, 2001-2002 р.
 7. Міжнародний Чорнобильський портал проекту ICRIN: http://chernobyl.info, http://wdc.org.ua/atlas/en/7030100.html.

При цьому кінцевий користувач може побачити, як то кажуть, не тільки вершину айсберга у вигляді Атласного Навігатору. Можливе також використання інших цікавих елементів Атласної інфраструктури. За допомогою Атласного Навігатора ми можемо створювати Атласи за технологією ІСГЕО. Для цього необхідно виконати ряд кроків. Інфраструктура підготовки та випуску Атласів містить в собі процеси створення продукції, при розробці якої мають бути присутні наступні основні складові:

 1. Базові елементи.
 2. Процедури виконання.
 3. Продукція.
 4. Публікація.

ІСГЕО представляє опис інфраструктури підготовки та випуску Атласів за технологією ІСГЕО на прикладі Атласу радіаційного забруднення України.