Опис продукту "Discovery ATM Locator"

Продукт "Discovery ATM Locator" являє собою інтерактивне картографічне програмне забезпечення яке створено для застосування в інтернет/інтранет мережах і призначено для інформування користувачів про місця розташування, режим роботи і перелік послуг об'єктів банківської мережі. Під терміном "об'єкти банківської мережі" в описі "Discovery ATM Locator" слід розуміти відділення і банкомати банку, в якому розгорнутий даний продукт, а також банкомати банків-партнерів.

Для зручності користувачів об'єкти банківської мережі відображаються на картах областей і великих населених пунктів України. Кількість електронних карт великих населених пунктів перевищує число 50. Інформація про об'єкти в інших населених пунктах доступна користувачам у вигляді таблиць і списків.

Потенційними користувачами продукту є неавторизовані відвідувачі Інтернет сайту і оператори контакт центру банку.

За допомогою даного продукту і звичайного браузера користувачі швидко й без труднощів зможуть самостійно знайти відповіді на такі питання як:

  • Де знаходиться найближчий від мене (або від станції метро) банкомат або відділення банку?
  • Чи існують уздовж маршруту нашого пересування банкомати або відділення банку (або банків партнерів)? Скільки, де і які саме?
  • Покажіть на карті, де в незнайомому мені місті знаходиться найближчий банкомат або відділення?
  • Які послуги надає відділення? Як з ним зв'язатися?
  • З якою валютою працює банкомат? Уточніть час роботи?
  • Де я зможу одержати список банкоматів, що розташовані в моєму місті і працюють цілодобово?

Використовуючи інтерфейс адміністратора даних, працівники банку самостійно можуть розміщати об'єкти на картах і редагувати інформацію про них.

Інтерфейс користувача

Робота з картою
Переміщення по карті виконується її перетаскуванням. Для збільшення або зменшення карти використовується колесо миші або лінійка масштабів.
Інструменти
Доступні інструменти управління відображенням об'єктів на карті. Користувачі можуть одержати посилання на поточне положення карти або роздрукувати видиму область.
 

Пошук об'єктів

Місце пошуку
Пошук здійснюється в околі точки, зазначеній користувачем на карті. В результаті пошуку об'єкти будуть відображені в порядку віддалення від означеної точки. При наявності метрополітену можливий пошук в околі обраної станції метро.
Об'єкти пошуку
Об'єктами пошуку є відділення або банкомати. Користувач може позбутися непотрібних результатів, встановивши критерії пошуку.
 

Результати пошуку об'єктів

Групування результатів
Знайдені об'єкти пронумеровані в порядку віддалення від точки пошуку і відображаються на вкладці групами. Користувач може переглядати групи, використовуючи кнопки навігації.
Індикація об'єктів
Знайдені об'єкти на карті позначені маркерами. При наведенні курсору миші на елемент списку змінюється колір відповідного маркера. Переглядаючи будь-яку групу, користувач завжди бачить задану точку пошуку.
 

Інформація про об'єкт

Інформаційна картка
При виборі об'єкта користувачеві відображається інформаційне вікно, що містить описання об'єкта.
 

Пошук за адресою

Пошук вулиць і будинків
Передбачений пошук об'єктів за їхньою адресою. При пошуку вулиці необхідно ввести її повну або часткову назву. Результатом пошуку буде список вулиць із номерами будинків, розташованих на цих вулицях. Обравши номер будинку, користувач переходить до збільшеного відображення будинку на карті.
 

Списки об'єктів

Списки об'єктів в населених пунктах
Для будь-якого населеного пункту доступний список розташованих в ньому об'єктів. Список містить дані про об'єкти і посилання для їх перегляду на карті.
 

Адміністрування даних

Інтерфейс адміністратора даних
Розміщення і редагування об'єктів банківської мережі здійснюється співробітниками банку. Інтерфейс адміністратора даних надає можливість розташовувати нові об'єкти на картах, а також переміщувати і видаляти існуючі.
Журналювання
Інформація про всі операції користувачів з даними зберігається в лог файлах і доступна системним адміністраторам.