Інформація про Компанію

 

Компанія "Інтелектуальні Системи-ГЕО" (ІСГео) створена у 1996 р. групою спеціалістів Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова і є провідною українською компанією в сфері розробки і впровадження геоінформаційних систем і просторових баз даних. ІСГео вбачає свою місію в

наданні клієнту найбільш вигідних і потрібних йому в бізнесі геоінформаційних продуктів, рішень і послуг для всього діапазону геосистем: настільних, клієнт-серверних, веб- і мобільних.

До реалізації місії ІСГео залучено висококваліфікований персонал, який поділений на 3 групи:

1. спеціалісти з інформаційних технологій (зокрема – програмісти),

2. спеціалісти з ГІС,

3. консультанти.

Усі вони є випускниками профільних факультетів провідних ВУЗів, таких як Київський та Московський державні університети, Київський політехнічний інститут. Два співробітника ІСГео є кандидатами наук.

"Інтелектуальні Системи-ГЕО" надає клієнтам всі види геоінформаційних продуктів, рішень і послуг, зокрема програмні продукти власної розробки, що призначені для створення тематичних атласів, інформаційно-пошукових картографічних систем, картографічних веб-серверів, геоінформаційних порталів, реєстраційних, кадастрових і інших систем, які базуються на зв’язку електронної карти з атрибутними базами даних.

За роки діяльності компанією ІСГео створено кілька технологічних рішень, які дозволяють значно здешевити постачання і впровадження цих рішень клієнтам за рахунок повторного використання.

 Сьогодні клієнтам пропонуються технології і методології:

  • створення електронних атласів;
  • побудови картографічних серверів Інтернет;
  • побудови геоінформаційних порталів;
  • створення кадастрових систем.           

Наші рішення були розроблені в таких видах бізнесу: банківська справа, оператори мобільного зв’язку, транспортні системи, логістика та маркетинг, аграрний бізнес, паливний бізнес, колл-центри, ігрова індустрія та туризм.

Компанія розробляє і постачає власні інформаційні продукти, що реалізовані у вигляді:

  • загально географічних (зокрема топографічних) електронних карт різних масштабів;
  • електронних карт адміністративно-територіального поділу, областей, населених пунктів;
  • різноманітні тематичні карти;
  • електронні бази даних адміністративно-територіального поділу та кількості населення.

Нашими клієнтами є відомі компанії і організації, такі як Укртелеком, МТС, Беніш Джі. Пі. Ес. Україна, ТНК ВР Україна, АК Київводоканал, банки Аваль та УкрСоцБанк, МНС України, КП Київпастранс, Погранична служба України, Інститут географії НАНУ, ДП Київгеоінформатика, НВП Картографія, SwedeSurvey (Швеція), GRS (Німеччина), IRSN (Франція) і інші.