Розробка програмного забезпечення

ІСГео створила міцну основу, розробляючи програмне забезпечення, як для внутрішніх, так і для зовнішніх замовників. Більшість наших проектів використовують ГІС-технологію для подання інформації про місцеположення та виконання просторових запитів до цієї інформації за допомогою використання карт. В той же час більшість створених нами рішень – це звичні бізнес-рішення. Вони включають бази даних, сервери застосувань, бізнес-логіку і бізнес-правила, інтерфейс користувача і такі особливі властивості як пошукова машина, бібліотека контролю доступу, GPRS -сервер, або алгоритми прогнозування часу прибуття. Наші інженери, розробники і менеджери проектів володіють багаторічним досвідом і знаннями в плануванні, реалізації і управлінні успішними проектами програмних розробок.

Останнім часом компанія ІСГео активно виходить на ринок закордонних аутсорсингових розробок. Набутий нами досвід та десятки успішно виконаних проектів дозволяють нам пропонувати свої послуги по виконанню робіт з проектування та реалізації програмного забезпечення в таких напрямках:

  • розробка desktop та web-рішень для NET-платформи з використанням C#, VB.NET та таких засобів і frameworks, як Web service.NET, ASP.NET, ASP.Net MVC, AJAX, ADO.NET, LINQ to SQL, Entity Framework та інших;
  • розробка web-рішень на Java з використанням JavaEE, Web service, Servlets, JSP, JSF, Eclipse, NetBeans, IntelliJIDEA, Borland Jbuilder, JDBC, Hibernate, EJB, Tomcat, Glassfish, WebSphere, Jboss;
  • розробка на базі Oracle, MS SQL, My SQL;
  • розробка на JavaScript, jQuery, Prototype та інших засобах програмування для браузерів;
  • реінженіринг існуючих застосувань.

В більшості наших проектів ми використовуємо Agile-підходи до управління проектами. Це дозволяє нам уникнути дорогих та працемістких формальних процедур керування проектами і знизити вартість проектів. З іншого боку, завдяки високій кваліфікації та досвіду нашого персоналу ми забезпечуємо високу якість отримуваних рішень та в змозі подолати ризики, притаманні розробці програмного забезпечення. В більш складних проектах та проектах, що виконуються за держзамовленнями та міжнародними програмами (TACIS, Світовий Банк), ми також успішно застосовуємо складніші форми управління, зокрема RUP та водоспадні моделі.

Набута нами гнучкість в організації процесу виконання проектів дозволяє нам разом із замовником визначити найбільш зручні форми управління, що враховують технічні вимоги та притаманні аутсорсинговим проектам форми взаємодії.

Вартість наших послуг залежить від платформи, складності, об’єму проекту та кваліфікації залученого персоналу. Оцінка наших розробників є конкурентною і відповідає показникам українського ринку аутсорсингових розробок.

ІСГео продовжує успішно працювати на внутрішньому ринку України. Більшість проектів, що ми виконуємо для українських замовників, це розробницькі проекти, пов’язані з автоматизацією бізнес процесів наших клієнтів.

В останні роки ми використовуємо такі засоби розробки, як C#, VB.NET та Java. В попередніх проектах ми також активно використовували Visual Basic та Delphi.